o nas

CENTRUM AUDIOLOGICZNO - PROTETYCZNE MAYTONE OD 1991 ROKU SPECJALIZUJE SIĘ W DOBORZE APARATÓW SŁUCHOWYCH.

NASZE ATUTY:

1. Doświadczenie

Centrum Maytone powstało w sierpniu 1991 roku, włączając się tym samym w kreowanie wolnego rynku aparatów słuchowych w Polsce. Maytone była pierwszą całkowicie prywatną firmą, która rozpoczęła w Polsce pełny montaż aparatów słuchowych w oparciu o technologie i komponenty importowane z USA. Przyjęcie takiego modelu rozwoju firmy spowodowało, że Maytone zdobył unikalne w skali kraju doświadczenie w montażu, doborze i serwisie aparatów słuchowych wewnątrzusznych. Chcąc sprostać konkurencji firm zachodnich Maytone w 1991 roku wprowadził nową generację aparatów słuchowych, wspólnie z polską firmą Bellmed, stanowiących polską konstrukcję. Jej wysoki poziom technologiczny został doceniony w 1996 roku nominacją jednego z aparatów do wyróżnienia w konkursie „Łódź Proponuje”.

Dążąc do ciągłego unowocześniania swojej oferty w zakresie aparatów słuchowych i utrzymania ich na najwyższym poziomie technologicznym w 1996 roku Maytone podpisał umowę o współpracy z amerykańską firmą Beltone Electronics Corporation, światowym liderem w dziedzinie produkcji aparatów słuchowych wewnątrzusznych, stając się jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Współpraca z firmą Beltone wzbogaciła nasze doświadczenie w montażu i doborze aparatów słuchowych o doświadczenie firmy, która od 1940 roku specjalizowała się w ich produkcji i sprzedaży.

W 2011 roku, po włączeniu firmy Beltone do duńskiego koncernu GN ReSound oferta Maytone wzbogaciła się o aparaty Danavox, a wiedza i doświadczenie o standardy charakterystyczne dla firm duńskich. Rozwój naszych technologii, szczególnie cyfrowej, spowodował, że Maytone w 2003 roku rozpoczął współpracę z niemiecką firmą Siemens, która trwa do dzisiaj. Ciekawe i wysoko zaawansowane technologicznie aparaty słuchowe Siemensa wzbogacały Maytone o nowe doświadczenia, stwarzając możliwość przygotowania dla swoich klientów ciekawej oferty sprzedażowej w rozsądnych granicach cenowych.

By zapewnić swoim klientom najwyższe standardy światowe zarówno w zakresie oferty aparatów słuchowych jak i obsługi klienta, Maytone w 2002 roku uzyskał certyfikat ISO 9001 nieprzerwanie utrzymywany do dnia dzisiejszego.

Od 2007 roku certyfikatorem jest szwajcarska firma SGS.

Reasumując, doświadczenie Centrum Maytone budowane było o własną praktykę i konstrukcje aparatów słuchowych oraz wiedzę i technologie światowych liderów w tym zakresie, firm: Beltone, GN ReSound i Siemens.

2. Współpraca z największymi producentami aparatów słuchowych

Obserwując rozwój i dokonania innych producentów,podjęliśmy również współpracę ze szwajcarską firmą Phonak, a także duńską firmą Oticon. Są to uznani od wielu lat światowi liderzy w konstrukcji aparatów słuchowych.

3. Gwarancja, serwis

Firma Maytone oferuje swoim pacjentom 5 letnią bezpłatną opiekę nad aparatami słuchowymi. Gwarantujemy szybką naprawę aparatów słuchowych oraz o ile istnieje taka możliwość, wypożyczamy zastępczy aparat słuchowy na okres naprawy. W trakcie użytkowania aparatu słuchowego oferujemy tez kompleksowe przeglądy aparatów słuchowych, regulacje oraz czyszczenie specjalistycznym sprzętem. Aparaty słuchowe zakupione w naszej firmie objęte są 3- letnią gwarancją. Po upływie gwarancji oferujemy pogwarancyjny serwis aparatu słuchowego. Wiedząc jak niezbędny jest aparat słuchowy, zawsze staramy się, aby serwisowany aparat słuchowy jak najszybciej trafił do Klienta.

4. Ciągły rozwój firmy

Aktualnie jesteśmy największą firmą prywatną w Polsce o wyłącznie polskim kapitale. Posiadamy kilka punktów autoryzowanych marki Siemens. Nasze punkty protetyczne znajdują się również w znanych przychodniach Falck. Prowadzimy tam przesiewowe testy słuchu, badania medycyny pracy, ale również dopasowujemy aparaty słuchowe.

Na dzień dzisiejszy możemy powiedzieć, iż jesteśmy na bieżąco z dokonaniami światowych liderów protetyki słuchu, w naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie najnowsze rozwiązania techniczne.
Wysoko wykwalifikowany zespół protetyków słuchu gwarantuje Państwu odpowiedni poziom doboru, a także opiekę nad użytkowanym aparatem słuchowym.

Naszą domeną jest usatysfakcjonowanie każdego Klienta. Staramy się do każdej osoby podejść indywidualnie, tak aby dobrany aparat słuchowy spełnił wszelkie oczekiwania Klienta.

5. Konkurencyjność

Centrum Maytone to polska firma, zatrudniająca wykwalifikowany, doświadczony zespół, który czeka na nowe wyzwania. Nie obawiając się konkurencji stale poszerzamy swoją działalność o nowe punkty protetyczne. Chcemy, aby dostęp do naszych salonów był jak największy.

  2017            Projekt i wykonanie - DUX-Promotion.pl