Aparaty SŁUCHOWE

APARATY SŁUCHOWE SERCEM NA ŚWIAT

Posiadamy w swojej ofercie aparaty słuchowe firm Siemens, Phonak i Oticon. Szeroka oferta pozwala nam odpowiedzieć na potrzeby osób z niemal każdym rodzajem ubytku słuchu i o różnych oczekiwaniach względem aparatu słuchowego. Nasza oferta zawiera aparaty o różnym stopniu zaawansowania technologicznego i w różnych przedziałach cenowych.
O możliwościach aparatu decydują zastosowane w nim rozwiązania, nie zaś model aparatu. Grupa aparatów o zbliżonych możliwościach i zaawansowaniu technologicznym proponowana jest przez producenta jako rodzina aparatów objęta wspólną nazwą. W każdej rodzinie aparatów najczęściej dostępnych jest 6 poniżej wymienionych modeli.
Pełne prezentacje rodzin aparatów dostępnych w naszej ofercie, znajdują się na stronach firm partnerskich. Dla Państwa wygody, poniżej umieściliśmy przekierowania do tych stron:


Aparaty słuchowe, akcesoria, dopasowane ​oprogramowanie, aplikacje na smartfony i urządzenia diagnostyczne, są częścią naszego portfolio. Jeden z największych dostawców aparatów słuchowych. Sivantos Group to niemiecka firma, w wielu miejscach na świecie, zbudowali pozycję lidera rynkowego.

WIĘCEJ

Bez względu na stopień ubytku — lekki czy głęboki — aparat słuchowy firmy Phonak idealnie komponuje się ze stylem życia. Aparaty słuchowe firmy Phonak to szfajcarskie urządzenia, które mają bardzo zróżnicowane rozmiary i funkcje. Często aparaty słuchowe tej firmy trafiają do najmłodszych użytkowników.

WIĘCEJ

Oticon, firma duńska funkcjonuje w absolutnej czołówce, oferując rozwiązania techniczne, które zmieniają na lepsze życie osób niedosłyszących. Firma Oticon stawia na potrzeby i marzenia osób z ubytkiem słuchu.

WIĘCEJ
UMÓW WIZYTĘ ON LINE
  2017            Projekt i wykonanie - DUX-Promotion.pl