aktualności

Słuchobus 2018

2019-09-17

Narodowy Test Słuchu jest prowadzoną już 6 rok, największą w Polsce kampanią społeczną dotyczącą profilaktyki chorób słuchu .

Przesiewowe badania słuchu pokazują ilu Polaków boryka się z niedosłuchem. W tym roku co trzecia osoba odczuwała niedosłuch!

Urodziny filii Krochmalna!

2018-05-29

Firma Maytone w dniach 22-23.05.2018 świętowała pierwsze urodziny gabinetu na ul. Krochmalnej 32 A. Wszyscy goście mieli możliwość skosztowania urodzinowego tortu oraz skorzystania ze specjalistycznych testów słuchu oraz konsultacji dyplomowanych protetyków słuchu.

Serdecznie dziekujemy przybyłym gościom oraz pacjentom za wspólny rok

Wielkanoc

2018-03-29

Wykład "Słyszeć do późnej starości - profilaktyka i leczenie"

2018-03-07


Dziś mieliśmy okazję poprowadzić ciekawy wykład na temat "Słyszeć do późnej starości - profilaktyka i leczenie" w siedzibie Fundacji Emeryt w Warszawie. Wykład przedstawiła mgr Katarzyna Witczak z Centrum Maytone - Krochmalna. Wykład obejmował zagadnienia takie jak:

budowa anatomiczna ucha, proces słyszenia, profilaktyka, badania słuchu, leczenie poprzez rehabilitację aparatami słuchowymi.

Walentynki na Hali Mirowskiej <3

2018-02-14

Walentynki to okres szczególny nie tylko dla młodych osób. Święty Walenty jest patronem wszystkich zakochanych. Zespół Maytone świętował ten dzień wraz ze wszystkimi klientami Hali Mirowskiej. Każdy mógł otrzymać walentynkowe serduszka, balony czy upominki. Dla osób odczuwających problem ze słuchem oferowano bezpłatny udział w teście słuchu.

Mikołajki - Hala Mirowska!

2017-12-05

W grudniu odbyła się Mikołajkowa Akcja firmy Maytone. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w darmowym teście słuchu. Za pomocą krótkiego testu określano czy dana osoba posiada problem ze słuchem, czy nie. Na odwagę Panie Mikołajowe rozdawały cukierki oraz firmowe gadżety.

szkolenie zespołu Maytone w firmie Sivantos

2017-09-29

Dnia 29.09 2017 roku zespół protetyków słuchu uczestniczył w szkoleniu zorganizowanym przez firmę Sivantos w Poznaniu.

Grupa protetyków słuchu miała okazję zwiedzić fabrykę firmy Sivantos, zobaczyć jak są wykonywane wkładki indywidualne do aparatów słuchowych oraz w jak wielu etapach tworzone są wewnątrzuszne aparaty słuchowe. Ponadto szkolenie obejmowało wykład lekarza audiologa na temat terapii szumów usznych.

Ponownie ulicami miast podróżował Słuchobus!

2017-08-31
Na przelomie wakacji firma Sivantos wraz z Centrum Maytone zorganizowali coroczne testy słuchu Polaków. Przebadanych zostało kilkaset osób. Z przesiewowych testów słuchu wynika, że w wieku starszym niemal każdy zauważa problemy ze słuchem.

Partner Miejskiej Karty Seniora w Łodzi!

2017-05-25

Od 14 do 25 maja braliśmy udział jako partner w IV edycji Łódzkich Senioraliów

Poniżej oferta Centrum Maytone dla posiadacza karty:

- 5 letni program opieki ( w tym bezpłatne przeglądy),

- Program Rodzinny,

- możliwość bezpłatnego wypożyczenia aparatów,

- nieoprocentowane raty

- pomoc w formalnościach związanych z dofinansowaniami z NFZ i PCPR

- zniżka na zakup baterii dla posiadaczy karty seniora 5% od wybranego modelu baterii,

- zniżka na zakup filtrów i wężyków dla posiadaczy karty 10% od wybranego modelu,

- zestaw pielęgnacyjny za 1 zł dla posiadaczy karty przy zakupie aparatu słuchowego.

Nowa filia Centrum Maytone w Mszczonowie!

2017-03-14

W marcu otworzono nową filię Centrum Maytone w Mszczonowie!

Oprócz powszechnych testów słuchu, pacjent może zasięgnąć opinii protetyka słuchu na temat pielęgnacji ucha zewnętrznego czy aparatów słuchowych.

Autoryzowany punkt Maytone- Siemens

2017-01-01

Centrum Maytone posiada autoryzowany punkt Siemensa w Częstochowie. Od stycznia nasza działalność z firmą Siemens poszerzyła się o dwa nowe salony protetyczne. Jeden znajduje się w Łodzi- ul. Gdańska 90, a drugi w Warszawie- ul. Krochmalna 32 A. Te salony wyróżniają się wysokim designem wykończenia. Stawiamy nie tylko na jakość świadczonych usług, ale również na to, aby nasze stylistyka wnętrz powodowała uśmiech na twarzy pacjenta. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku na bezpłatne konsultacje audiologiczno – protetyczne.

Słuchobus- przesiewowe badania słuchu

2016-08-01

Jak co roku słuchobus wyrusza w trasę po Polsce w jednym celu- zbadać słuch Polaków. Firma Maytone co roku chętnie angażuje się w akcje społeczne.

-Sytuacje codzienne w życiu mają wpływ na pogorszenie się kondycji ich słuchu– mówi Patrycja Witczak, koordynatorka projektu. -Mieszkańcy słuchają głośno muzyki, chętnie uczestniczą w koncertach, a tam hałas przekracza 100 decybeli. Duży wpływ na słuch mieszkańców ma jazda metrem, gdzie zalecana dawką jest od pół do godziny dziennie. Jeżeli tego nie przestrzegamy, możemy mieć duże problemy w przyszłości.

-Podczas kampanii będziemy przypominać, o konieczności kontroli słuchu przynajmniej raz w roku.

Współpraca z siecią przychodni Falck

2015-01-01

Od 2015 roku współpracujemy z firmą Falck. Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych. Firma Maytone wraz z firmą Falck we wspólnym interesie troszczą się o słuch pacjentów. W trakcie tygodnia na terenie przychodni Falck- przy ul. przy ul. Powązkowskiej 44c oraz ul. Marynarskiej 10 (Warszawa) można skorzystać nieodpłatnie z badania słuchu. Serdecznie zapraszamy!

  2017            Projekt i wykonanie - DUX-Promotion.pl